Nisan 12, 2023

Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün ülke almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki gibi yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan kişiler derunin bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak derunin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en önemli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışdemeviklarını tağyir etmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets arz etmek derunin kökleşik sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine usturuplu olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilişkilı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı derunin mutasavvertır. Amortisör, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu muamele, tütünün yanması namına, buharlaşması nedeniyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için henüz az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kaldırmak derunin belli başlı evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da yerel yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi sair tütün ürünleri gibi bağımlılık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuşdolaşma. Temelı sağlık örgütleri, Heets gibi tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek emrazı ve sair sağlık sorunlarına münasebet olabileceğinden düşünce etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki tesirleri de münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan kişiler derunin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için henüz az zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına usturuplu şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine usturuplu şekilde kullanmalıdırlar.