Eylül 21, 2022

katiponline.com: Klavye Çalışması

En İyi Klavye Çallıkışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çallıkışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu düşkünlük ediyorsanız, klavye ivinti testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size bakılırsa. Bu internet siteleri ile klavyede yazı değirmi ivintiınızı görebilir, allıkıştırmalar yapabilir ve yeterince çallıkışırsanız bir tarih kendinize ilgili bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Hasetmüz dünyasında dürüstıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı kaydetmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kadar önemli bir kapasite. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile kırya dökmek gibi önemli beceriler, hayatın sert çok meydanında anlayışinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı olduğunuzu öğrenebileceğiniz birhayli klavye ivinti testi sitesi bulunuyor. Klavye ivinti testi internet sitelerinin sert çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da kimilarında ansızın çokça gönül seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir gönül üzerinden klavye ivinti testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alçerağ olmadığınız bir değirmi stiline parmaklarınızı allıkıştırabilirsiniz. Yeterince çallıkışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde tütün tütmesini birlikte sağlamlamanız muhtemel.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu yardımıyla kullanıcıların birbirleri beyninde koşunarak hoş bir yarış ortamında klavye çallıkışması yapması sağlamlanmaktadır. Kullanıcılara suhulet olması açısından müdrike olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuşdolaşma. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile keyif bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun katı esna kullanıcılar katlıklı klavye koşunması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı gibi, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce özlük aynı anda klavye koşunması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 özlük ile yan yana sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara esbaktir.
Ayrıca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda birhayli talibin koşuntığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Duhulken
• Mahir Hatcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Sürat Testi
Klavye Sürat Testi ile yan yana sizlerde 1 zaman, 3 zaman ve 5 dakikalık periyotlar beyninde kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye ivinti testi siz değerli üyelerimizin seviyenizi belirleme edebilmeniz açısından epey büyük bir öneme sahiptir. “Klavye Sürat Testine Kafala!” butonuna tıklanılması ile yan yana başlayacağınız bu limonluküvende sizlerde adınızı en eksiksiz skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye ivinti testi aynı zamanda siz değerli üyelerimizin on inç değirmi eğilimine ve leziz bir şekilde temelli olarak çallıkışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış olduğumuz analizler neticesinde klavye ivinti testinde birhayli kişinin kendi rekorunu egale kılmak sinein temelli olarak çallıkışma yaptığını ve aksiyon gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çallıkışması
Klavye çallıkışması kısmınde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çallıkış gibi birhayli bölüm zemin almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun katı esna “Toplanmış Klavye Çallıkışması” ile yan yana kullanıcılar istedikleri çağ belirlenen tarih aralığında çallıkıştıynet sertlabilir ve çallıkışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 tarih, 3 tarih, 1 hafta ve 1 aylık çağ dilimleri beyninde çeşitli kullanıcılar ile yan yana hoş bir yarış ortamında çallıkışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çallıkışması yapabileceğiniz sitenin öne çıkan özelliği ise test sinein onlarca farklı sağlam sunuyor olması. Sınav sinein maruz metinlerin sert çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede jurnal hayattaki sert katlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alçerağ olmadığınız kelimeleri değirmi konusunda kendinizi vüruttirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz gibi özelleştirmeniz muhtemel.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile yan yana on inç yazmayı öğrenmeye çıbanlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı epey farklı. Gayrı sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Parmak Çallıkışması
• Sağ Pençe Parmak Çallıkışması
• Sol Pençe Çallıkışması
• Sağ Pençe Çallıkışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile yan yana on inç yazmayı öğrenmeye çıbanlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve test aracı epey farklı. Gayrı sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar tarafından çoğunlukla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştır;
• Sol Pençe Parmak Çallıkışması
• Sağ Pençe Parmak Çallıkışması
• Sol Pençe Çallıkışması
• Sağ Pençe Çallıkışması

Tutanak Katipliği Mülakat Soruları
Tutanak Katipliği Mülakat Soruları, mesleksel bilgi, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleksel bilgi içinde; Tutanak Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi hukuk kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine değgin sorular zemin almaktadır. Genel hars içinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri gibi karma ve güncel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek yegâne yanıt halinde sizlere sunulmuşdolaşma.
Tutanak katipliği mülakat sorularının katı esna müçıbanirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da zemin almaktadır. Adaylar yukarıda belirtmiş olduğumuz mesleksel bilgi, umumi hars ve çıkmış mülakat sorularından mülakata değgin olarak çallıkışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Değirmi
Klavye kullanmaya ne derece allıkışmış olsanız da değirmi ivintiınız artmıyor mu? Ihtimal bile atladığınız 1-2 küçük yalnız önemli gözcü mümkün. Yalnız yemeden içmeden hepimiz jurnal hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz baziçe oynarken kullanıyor, kimimiz çallıkışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz çıbankalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı tutunmak ise hedefimiz ne olursa olsun sundurma kurtarabiliyor.
Birhayli ölümlü klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj ivinti sinein uygulamalı bir konum nüshalabilir, fakat dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi az buçuk henüz açmanızı öneriyoruz. Örneğin sol ahali parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ ahali parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine yaklaşan tutarak açarsanız, bu pozisyona allıkıştıktan sonrasında klavyenin zemin adına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir sözcük hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna edisyonlı sunmak ya da kayırıcı arkaya basmak size çağ kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi baştan sona silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla çıktı sözcük silmeniz 3 saniye süreceğine noksan saniye birlikte sürmez.
Bayağı bir klavye, masadan yüksekliğinize bakılırsa yazarken birlikteğinizi yukarı ya da aşağı rast bükmenize niye mümkün. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye mevla, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin tek yerinin çallıkışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Nite Öğrenilir?
10 Parmak Klavye yahut On Parmak, müşahede duyusunu kullanmanıza lüzumlu kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve değirmi esnasında 10 parmağınızı etkin olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzumlu kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve faal şekilde yazabilirsiniz. İki inç yahut vürutigüzel klavye yararlanma tekniklerinin bilakis 10 inç klavye, hem henüz az yorucu hem bile en mümbit klavye sarf tekniğidir. Kent üzerinden on inç yazmaya değgin olarak birhayli mümbit etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma