Şubat 19, 2023

Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çalışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, midi ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınde öğrenim görmüş, ardından Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Körpeler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan deprem akılalmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en kebir şebabet hareketi olarak 2,5 sene sürerek basityüzeyü bir zalimlımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Yetişek Bakanı, Toyluk Spor Bakanı ve YÖK Reis beyı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü yürekin tarihlerinde ilk sefer tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda yan yana deprem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında birfena farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de gönül eğitimi almıştır. Burayı da kebir bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilici Hasanoğlu; uluslararası projelere de örutubet vererek birfena proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri mevzularında birfena muvaffakiyetlı çalışferment imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en kebir kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve sair ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun saksıkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz yürekin büyüklenme kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birfena vakıf ve uluslararası kuruluşa, çalışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.