Eylül 11, 2022

Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel hatıralarını, eksperlik alanlarıyla önlarına çısoy yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak şahsi isteklerini tatmin geçirmek dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu laf üzerine daha detaylı bir şekilde vukuf çekmek içiş blog nedir adlı hatmı okuyabilirsiniz.

# Temellamadan önce hin kaybetmemeniz hesabına blog harismadan önce adlı hatmı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu bile bilmiyorum” diyenler dâhilin bile blog insan önerileri yahut domain önerileri hatm tam size göre.

Günümüzde blog konuları; kişilerin eksperlik alanları, inceleme yetenekleri kadar belli bir amaçta hatlabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden berenarı toparlayarak da website tevlit etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir ruz uygulayım bilimi dair vukuf sunulurken; sair ruz, siyasetle ilişkin paylaşımları blog dâhilğinize yönlü bir şekilde yapabilirsiniz. Bir ruz gitar çahiz dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki ruz sıkıntısızıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Dakikaımı Kırmızıır?
Website yazmak 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz olur. Bu konuda daha detaylı bir şekilde vukuf çekmek dâhilin elbette blog açılır hatmı okumanızı öneririm.

blog yazmak hin almaz
Döneminızı alacak biricik şey domain adınızı ve tasavvurınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda zati bir domain (meydan adı) var ise o hin gülmeyen anlamda hizmetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği hatları tastir etmek, bu hatlara özgün video ve resimler koyuvermek daha uzun hin alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale hatp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Emtia Evet?
Bu hizmete başlangıçlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yazmak dâhilin çok varlık harcayacak mıyım?” dır.

blog yazmak kaç varlık
Karşılık “Yararlı” Web sitesi yazmak dâhilin katiyetle öyle faziletli miktarlarda varlık harcamanıza lüzum yok. Siteyi kendiniz harisacağınız dâhilin tasavvur ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den zirya kuruluşlmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 almanak $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir numara tutacak. şu demek oluyor ki maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize almanak 20-25 Dolar kadar bir rakama ileri. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Neden?
Esasta bunun bir çok nedeni olur, fakat en popülerleri:

Evden varlık edinme dâhilin site yazmak : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak varlık isabet etmek dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazenları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten varlık edinme dair en elleme yöntemlerden biri site inşa etmek ve site harismaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir su blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu hizmeti kendiniz dâhilin bir varlık edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini anlatım geçirmek dâhilin : Sadece blog tastir etmek, kendi duygularını başlangıçkaları ile paylaşmak dâhilin blog harisanlarda var. Hatta bu zevat bazen öyle popüler oluyorlar ki on binlerce eş aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan hizmetinizi imar etmek dâhilin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok daha bir küme kesime ulaşırlar.
Blogger bulunmak dâhilin. “Blogger” doğrusu blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde toplumsal iletişim ortamı kompradorlığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram başüstüne. Bu zevat bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir fanatik kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu hizmetlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse site inşa etmek dâhilin 10 münasebet hatma da bir bakın derim.

website kurma