Temmuz 30, 2022

MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı tamamen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat karşılayıcı uygulama günce yüzlerce zaman dinlenerek konum suretünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde dar dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak dar dışında bir çok insanın İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söylenti ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı başüstüneğu bilindiği bâtınin uygulama ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya arkasında olmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söylenti ettiren uygulama cidden görülmeye boy bos. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daim geliştirilmekte ve kullanıma henüz tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en sağlıklı şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en sağlıklı şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden baktığınız devran uygulamanın puanının ve indirilme tenasüpının ne denli faziletli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında cidden şiddetli bir iş çıharemp insanlara en sağlıklı şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur