Ağustos 11, 2022

Mega Serisi Gübre Serpme Makinaları

Üçmirak Ziraat, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine onat olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Akla yatkın maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma vasatını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür halletmeye mirladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve kültür bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabilinden ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece kültür bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçmirak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en bol hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile etkin ve meşakkatlilü âdem kaynağına malik olan Üçmirak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş boy bos sağlayıcı Üçmirak Ziraat; hummalı Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Daima aksiyon ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçmirak Ziraat ürünlerinin hem dar zarfında hem de dar haricinde güvenilerek kullanılmasının mirlıca nedenidir. Üçmirak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçmirak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin onat ve stabil bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha az efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha bir tomar ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bitek bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bitek payanlar elde edebilirsiniz.

Üçmirak Ziraat olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek ve muntazır bir damperli kamyona ya da açıkça bir hendek haksına sarkıtmak karınin geniş olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Eğin yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden çekmek karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabilinden alanlara sarkıtmak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir sargılantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve birhayli babaşmanla da ferahletilebilir. Asıl birlikteşenler genellikle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oldukça düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçmirak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmirak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dönem hayvanın sütü ve etinden verim hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve daha bol beslenebilir. Yem karmanın dokumalması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha bol beslenmesine böylece daha bir tomar verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Muhtelit Makinaları da Üçmirak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmirak Ziraat olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabilinden en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması kibar ve bitek bir tarımsal üretim karınin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı karınin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha bol durumlara gelmesi karınin tarımsal dış satım noktasında Üçmirak Ziraat olarak bütün çhileışanlarımızın yardımsıyla birlikte
Üçmirak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/