Haziran 3, 2022

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza temelli giriş yaratıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan kontrolör esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas çoklukla kullanıcı adınızı değsoruntirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun serlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde bucak saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemeçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoklukla Instagram bağlanaksı istediği karınin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çkaldırmak karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun karınin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Anlayışsız Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen eşhas karınin ne efsus ki çok okkalı seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok okkalı hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diye esasta farklı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değsoruntirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değsoruntiğinde veya kullanıcı adınız değsoruntiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değsoruntirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değsoruntirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değsoruntiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da kâh “değsorunikliği son kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız amma çoklukla saldırganlar e-posta adresini değsoruntirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?