Eylül 3, 2022

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında iz almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) mandepsi süresince hileışmutaş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışmutaş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışmutaş yetişmek o denli emeksiz değildir. Çünkü bu ustalıklemler dolar kuru üzerinden muamelat kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faziletli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda daha okkalı silah gücü üzere hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha uygun oynamanızı sağlamlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere iz mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de iz mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde iz alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değustalıktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında iz alan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gören ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında mandepsi kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her çağ bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz alan duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda iz alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu madik sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lafız üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh kabul etmek veya bir nesneyi nişan kabul etmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir ustalıkin otomatik olarak kuruluşlması demeına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al